میز و صندلی آشپزخانه

انزا هوم با کلکسیون آشپزخانه خود که از میز و صندلی‌های شیک تشکیل شده است، طرح‌های مدرن را برای آشپزخانه‌های شما به ارمغان می‌آورد.

مدل‌های میز و صندلی آشپزخانه که با درک عملکردی و زیبایی خود جلب توجه می‌کنند، به لطف ساختارهای بادوام خود، در طی سالها کیفیت خود را از دست نمی‌دهند. میز و صندلی ناهارخوری که کاندیداهای لازم برای دکوراسیون هستند، پاسخگوی تمام نیازهای زندگی روزمره اند. میز و صندلی‌های ناهارخوری با مدل‌های خلاقانه و جلوه‌های معاصر، طرح‌های کلاسیک را به روز می‌کنند و حتی آشپزخانه‌های کوچک را به فضاهای زندگی مفیدی تبدیل می‌کند. مبلمان آشپزخانه که طبیعی بودن چوب را با ظرافت رنگهای هماهنگ ترکیب می‌کند، دارای محتوای رنگی غنی از سفید تا سیاه، از گردویی تا بلوطی و همچنین خطوطی است که با تفاوت انزا هوم باعث تزئین دکوراسیون منزل شما خواهد شد. شما هم با مراجعه به فروشگاه‌های انزا هوم می‌توانید از این کلکسیون‌های شیک و کاربردی دیدن کنید.

میز و صندلی آشپزخانه DAISY
میز ناهارخوری مدل DAISY که با خط طراحی مدرن خود و مواد چوبی با روکش رنگ و طرح خاص، توجه‌ها را به خود جلب می‌کند، دکوراسیون آشپزخانه را با سبک مدرن و شیک احاطه می‌کند.
بررسی
میز و صندلی آشپزخانه RIVA
میز ناهارخوری مدل RIVA که خط طراحی ساده و زیبا با انتقال رنگ از لاک سفید به رنگ کرم ارائه می‌دهد، راحتی را با زیبایی ترکیب می‌کند.
بررسی
میز و صندلی آشپزخانه OLIVA
میز ناهارخوری مدل OLIVA با ترکیب جلوه‌ی تازه و اصیل رنگ سفید با جزئیات طراحی کلاسیک، فضای دلپذیری را در آشپزخانه‌ها ایجاد می‌کند.
بررسی
میز و صندلی آشپزخانه TRACY
میز ناهارخوری مدل TRACY با ترجیح رنگ تیره در چوب خود را برجسته می‌کند و با سبک ظریف و اصیل توجه‌ها را به خود جلب می‌کند.
بررسی
میز و صندلی آشپزخانه NOVEL
میز ناهارخوری مدل NOVEL که با فرم طراحی بیضی شکل خود جلوه ای نرم و طبیعی ایجاد می‌کند، با ساختار چوب طبیعی و حداقل خطوط زیبایی چشم نوازی را منعکس می‌کند.
بررسی
میز و صندلی آشپزخانه INTRO
میز ناهارخوری مدل INTRO با ترکیب ارگونومی‌و طراحی با صندلی‌های پوشیده از پارچه راحت، تمثیلگر سبکی ساده و شیک است.
بررسی
Real Time Analytics