سرویس مبلمان پذیرایی

 

سرویس های مبلمان انزاهوم با طراحی مدرن و امروزی و تلفیق سبک مدرن و کلاسیک، به راحتی با هر سبک دکوراسیونی سازگار بوده و فضایی چشمگیر و منحصربه فرد ایجاد می کنند.

 

 

سرویس مبلمان پذیرایی FIORE
ست مبلمان FIORE با ترکیب شیکی ناب و ظرافت ساده خود با ویژگی‌های ارگونومیکی برتر، با طراحی راحتی بالا توجه‌ها را به خود جلب می‌کند...
بررسی
سرویس مبلمان پذیرایی Melbourne
مبلمان Melbourne با ظاهری امروزی حسی مدرن به فضای نشیمن می بخشد.
بررسی
سرویس مبلمان پذیرایی SIRONA
سرویس مبلمان SIRONA با طراحی منحصربه فرد به همراه لمسه دوزی های خاص فضایی کلاسیک و شیک ایجاد می کند.
بررسی
سرویس مبلمان پذیرایی Swan
سرویس مبل پذیرایی Swan، با ترکیب خطوط طراحی مدرن و مزایای استفاده اگونومیک با ایجاد جلوه ای خاص به دکوراسیون ظاهری منحصر به فرد میبخشد..
بررسی
سرویس مبلمان پذیرایی MAISON
با طراحی معاصر و با استفاده از فناوری اسفنج چند لایه و فنر پاکتی در قسمت نشیمنگاه، زیبایی و عملکرد را ترکیب کرده و نهایت راحتی را به ارمغان می آورد.
بررسی
سرویس مبلمان پذیرایی DORIAN
با ظاهری معاصر به همراه کوسن های متمایز و پارچه ی مخملی با استفاده از اسفنج چند لایه در قسمت نشیمنگاه و همچنین لمسه دوزی های چشمگیر که زیبایی آن را دو چندان کرده است، سبک مدرن را با ظرافت تلفیق کرده و فضایی شیک به ارمغان می آورد .
بررسی
سرویس مبلمان پذیرایی GIORNO
سرویس مبلمان GIORNO با سبک مدرن و فناوری اسفنج چند لایه در قسمت نشیمنگاه، راحتی بالایی ایجاد کرده و همچنین پارچه ی نفیس و ترکیب رنگی متفاوت همراه با پایه های فلزی، هر بینندهای را مجذوب خود می کند .
بررسی
سرویس مبلمان پذیرایی SONA
سرویس مبلمان SONA با طراحی جذاب و فناوری اسفنج چند لایه در قسمت نشیمنگاه به همراه دوخت خاص در قسمت تکیه گاه و بازوهای کناری و همچنین پارچه ی نفیس، منعکس کننده ی سبک مدرن در فضای شما خواهد بود.
بررسی
سرویس مبلمان پذیرایی CARINO
سرویس مبلمان CARINO با طراحی شیک و قابلیت تخت خوابشو به همراه نشیمنگاه راحت و همچنین باکس با فضای ذخیره سازی بزرگ، زیبایی و کاربرد را ترکیب کرده و سبکی مدرن برای فضای شما به ارمغان می آورد .
بررسی
سرویس مبلمان پذیرایی MERLIN
از خصوصیات سرویس مبل پذیرایی Merlin، می توان به طراحی کاربردی آن که باعث بزرگتر نشان دادن مکان می شود...
بررسی
سرویس مبلمان پذیرایی ORLANDO
سرویس مبل پذیرایی Orlando، با محوریت راحتی، طراحی مدرن و طرح ها و نقش های ویژه بکار رفته در دسته ها و کوسن هایش، متفاوت بودن خود را به رُخ می کشد...
بررسی
سرویس مبلمان پذیرایی GRAVITY
مبلمان GRAVITY با ساختار نرم‌ و مقاوم‌ و‌ کوسن های متنوع و‌ همچنین‌ کاناپه ۴ نفره که فضای نشیمن شما را بیشتر می کند، تعریف نوینی از راحتی را ارائه می دهد.
بررسی
سرویس مبلمان پذیرایی VALDERA
سرویس مبلمان VALDERA با طراحی مدرن و نشیمنگاه فوق العاده راحت و نرم، فضایی شیک و منحصر به فرد به ارمغان می آورد.
بررسی
سرویس مبلمان پذیرایی ANGEL
سرویس مبلمان ANGEL با طراحی غنی و با استفاده از خطوط منحنی در رنگ بندی ملایم به همراه کوسن های زیبا و همچنین نشیمنگاه فوق العاده راحت، فضایی آرام و چشم نواز ایجاد می کند.
بررسی
سرویس مبلمان پذیرایی MARLENA
سرویس مبلمان MARLENA با طراحی مدرن به همراه دوخت خاص و کوسن های متمایز و همچنین قابلیت تخت خوابشو، زیبایی و راحتی را ترکیب کرده و فضایی رومانتیک ایجاد می کند.
بررسی
سرویس مبلمان پذیرایی PIEDRA
PIEDRA سرویس مبلمان با طراحی مدرن و چشمگیر در دو گزینه رنگی متفاوت به همراه پایه های چوبی بلند گردویی و بژ و همچنین قابلیت تخت خوابشو، زیبایی و کاربرد را ترکیب کرده و فضایی شیک به ارمغان می آورد.
بررسی
سرویس مبلمان پذیرایی ORFE
طراحی خطوط مدور با تغییرات نرم در مبلمان نشیمن ORFE با نشیمن بزرگ خود راحتی را در منزل شما افزایش می دهد. تصاویر چشمگیر ...
بررسی
سرویس مبلمان پذیرایی NAVONA
ارائه طرحی زیبا و راحتی بسیار بالا دارای یک طرح مد روز، استفاده از مواد اولیه مرغوب و ترکیب رنگ چشمگیر، مجموعه اتاق نشیمن NAVONA با پارچه مخملی ترکیب رنگ چشم نواز...
بررسی
سرویس مبلمان پذیرایی NETHA
اتاق نشیمن NETHA راحتی بالا و جزئیات ساده و شیک را با طراحی معاصر ترکیب می کند. این ست افزایش راحتی را با خاصیت تبدیل شدن به تخت خواب...
بررسی
سرویس مبلمان پذیرایی ASTORIA
ست مبلمان ASTORIA راحتی را همراه با جزئیات طراحی چشمگیر و ایجاد یک فضای رمانتیک با سایه های نرم در رنگ های مختلف ارائه می دهد...
بررسی
سرویس مبلمان پذیرایی VIENNA
با طراحی چشمگیر و جزئیات ظریف، فضایی مدرن به ارمغان می آورد ...
بررسی
Real Time Analytics