سرویس مبلمان پذیرایی

 

سرویس های مبلمان انزاهوم با طراحی مدرن و امروزی و تلفیق سبک مدرن و کلاسیک، به راحتی با هر سبک دکوراسیونی سازگار بوده و فضایی چشمگیر و منحصربه فرد ایجاد می کنند.

 

 

سرویس مبلمان پذیرایی FIORE
ست مبلمان FIORE با ترکیب شیکی ناب و ظرافت ساده خود با ویژگی‌های ارگونومیکی برتر، با طراحی راحتی بالا توجه‌ها را به خود جلب می‌کند...
بررسی
سرویس مبلمان پذیرایی MERIDA
مبلمان MERIDA با طراحی کلاسیک و ترکیب رنگی ملایم، فضایی مدرن و شیک به ارمغان می آورد.
بررسی
سرویس مبلمان پذیرایی SIRONA
سرویس مبلمان SIRONA با طراحی منحصربه فرد به همراه لمسه دوزی های خاص فضایی کلاسیک و شیک ایجاد می کند.
بررسی
سرویس مبلمان پذیرایی MAISON
با طراحی معاصر و با استفاده از فناوری اسفنج چند لایه و فنر پاکتی در قسمت نشیمنگاه، زیبایی و عملکرد را ترکیب کرده و نهایت راحتی را به ارمغان می آورد.
بررسی
سرویس مبلمان پذیرایی DORIAN
با ظاهری معاصر به همراه کوسن های متمایز و پارچه ی مخملی با استفاده از اسفنج چند لایه در قسمت نشیمنگاه و همچنین لمسه دوزی های چشمگیر که زیبایی آن را دو چندان کرده است، سبک مدرن را با ظرافت تلفیق کرده و فضایی شیک به ارمغان می آورد .
بررسی
سرویس مبلمان پذیرایی GIORNO
سرویس مبلمان GIORNO با سبک مدرن و فناوری اسفنج چند لایه در قسمت نشیمنگاه، راحتی بالایی ایجاد کرده و همچنین پارچه ی نفیس و ترکیب رنگی متفاوت همراه با پایه های فلزی، هر بینندهای را مجذوب خود می کند .
بررسی
سرویس مبلمان پذیرایی BRERA
با ترکیب رنگی چشمگیر و باکس با فضای ذخیره سازی بزرگ در ابعاد ۱۵۰ سانتیمتر با قابلیت تخت خوابشو، زیبایی و کاربرد را ترکیب کرده و نظر هر بینندهای را به خود جلب می کند.
بررسی
سرویس مبلمان پذیرایی SONA
سرویس مبلمان SONA با طراحی جذاب و فناوری اسفنج چند لایه در قسمت نشیمنگاه به همراه دوخت خاص در قسمت تکیه گاه و بازوهای کناری و همچنین پارچه ی نفیس، منعکس کننده ی سبک مدرن در فضای شما خواهد بود.
بررسی
سرویس مبلمان پذیرایی ELEGANTE
مبلمان ELEGANTE با طراحی شیک‌ و لمسه دوزی های دست دوز منحصر به فرد، زیبایی و راحتی را با هم ترکیب کرده و فضایی مدرن در خانه ی شما ایجاد می کند.
بررسی
سرویس مبلمان پذیرایی CARINO
سرویس مبلمان CARINO با طراحی شیک و قابلیت تخت خوابشو به همراه نشیمنگاه راحت و همچنین باکس با فضای ذخیره سازی بزرگ، زیبایی و کاربرد را ترکیب کرده و سبکی مدرن برای فضای شما به ارمغان می آورد .
بررسی
سرویس مبلمان پذیرایی MERLIN
از خصوصیات سرویس مبل پذیرایی Merlin، می توان به طراحی کاربردی آن که باعث بزرگتر نشان دادن مکان می شود...
بررسی
سرویس مبلمان پذیرایی Chelsea
سرویس مبل پذیرایی Chelsea، با پارچه یِ لوکس ویژه با ظاهری شبیه چرم و با رنگی زنده و طبیعی، خیلی سریع در سالن شما جلب نظر نموده ...
بررسی
سرویس مبلمان پذیرایی ORLANDO
سرویس مبل پذیرایی Orlando، با محوریت راحتی، طراحی مدرن و طرح ها و نقش های ویژه بکار رفته در دسته ها و کوسن هایش، متفاوت بودن خود را به رُخ می کشد...
بررسی
سرویس مبلمان پذیرایی SMART
سرویس مبلمان SMART با طراحی مدرن به همراه قابلیت تخت خوابشو و باکس با فضای ذخیره سازی بزرگ، ظاهری شیک و بی نقص ارائه می دهد.
بررسی
سرویس مبلمان پذیرایی GRAVITY
مبلمان GRAVITY با ساختار نرم‌ و مقاوم‌ و‌ کوسن های متنوع و‌ همچنین‌ کاناپه ۴ نفره که فضای نشیمن شما را بیشتر می کند، تعریف نوینی از راحتی را ارائه می دهد.
بررسی
سرویس مبلمان پذیرایی TANGO
سرویس مبلمان TANGO با طراحی ارگونومیک و قابلیت تخت خواب شدن و همچنین ترکیب رنگی ظریف، عملکرد و زیبایی را ترکیب کرده و فضایی مدرن و چشمگیر ایجاد می کند.
بررسی
سرویس مبلمان پذیرایی DOLCE
سرویس مبلمان DOLCE با طراحی معاصر به همراه کوسن های زیبا با پارچه ی نفیس، فضایی مدرن و شیک ایجاد می کند.
بررسی
سرویس مبلمان پذیرایی VALDERA
سرویس مبلمان VALDERA با طراحی مدرن و نشیمنگاه فوق العاده راحت و نرم، فضایی شیک و منحصر به فرد به ارمغان می آورد.
بررسی
سرویس مبلمان پذیرایی ANGEL
سرویس مبلمان ANGEL با طراحی غنی و با استفاده از خطوط منحنی در رنگ بندی ملایم به همراه کوسن های زیبا و همچنین نشیمنگاه فوق العاده راحت، فضایی آرام و چشم نواز ایجاد می کند.
بررسی
سرویس مبلمان پذیرایی MARLENA
سرویس مبلمان MARLENA با طراحی مدرن به همراه دوخت خاص و کوسن های متمایز و همچنین قابلیت تخت خوابشو، زیبایی و راحتی را ترکیب کرده و فضایی رومانتیک ایجاد می کند.
بررسی
سرویس مبلمان پذیرایی TOLEDO
سرویس مبلمان TOLEDO با اولویت راحتی، بر اساس نیاز کاربردی با گزینه های تختخوابشو و بدون تخت عرضه شده و کاربرد و زیبایی را همزمان ارائه می کند.
بررسی
سرویس مبلمان پذیرایی FOLK
سرویس مبلمان FOLK با طراحی مدرن و نشیمنگاه راحت به همراه پارچه ی نفیس و کوسن های متمایز و همچنین طراحی دایره ای شکل پایه ها، فضایی شیک به ارمغان می آورد.
بررسی
سرویس مبلمان پذیرایی PIEDRA
PIEDRA سرویس مبلمان با طراحی مدرن و چشمگیر در دو گزینه رنگی متفاوت به همراه پایه های چوبی بلند گردویی و بژ و همچنین قابلیت تخت خوابشو، زیبایی و کاربرد را ترکیب کرده و فضایی شیک به ارمغان می آورد.
بررسی
سرویس مبلمان پذیرایی ALESSA
سرویس مبلمان ALESSA با طراحی خاص به همراه لمسه دوزهای خاص در قسمت پشت و بازوها، فضایی کلاسیک ایجاد می کند.
بررسی
سرویس مبلمان پذیرایی SIMENA
سرویس مبلمان SIMENA با طراحی ارگونومیک و مدرن و قابلیت تبدیل شدن به تخت خواب و همچنین طراحی منحصر به فرد کوسن ها و دوخت ویژه ی بالشتک های پشتی ظرافت ‌و راحتی را برای فضای شما به ارمغان می آورد.
بررسی
سرویس مبلمان پذیرایی ROSA
سرویس مبلمان ROSA با طراحی معاصر به همراه لمسه دوزی های منحصربه فرد و همچنین قابلیت تخت خوابشو کاربرد و زیبایی را ترکیب کرده و فضایی شیک ایجاد می کند.
بررسی
سرویس مبلمان پذیرایی ORFE
طراحی خطوط مدور با تغییرات نرم در مبلمان نشیمن ORFE با نشیمن بزرگ خود راحتی را در منزل شما افزایش می دهد. تصاویر چشمگیر ...
بررسی
سرویس مبلمان پذیرایی NAVONA
ارائه طرحی زیبا و راحتی بسیار بالا دارای یک طرح مد روز، استفاده از مواد اولیه مرغوب و ترکیب رنگ چشمگیر، مجموعه اتاق نشیمن NAVONA با پارچه مخملی ترکیب رنگ چشم نواز...
بررسی
سرویس مبلمان پذیرایی NETHA
اتاق نشیمن NETHA راحتی بالا و جزئیات ساده و شیک را با طراحی معاصر ترکیب می کند. این ست افزایش راحتی را با خاصیت تبدیل شدن به تخت خواب...
بررسی
سرویس مبلمان پذیرایی RATTAN PLUS
گروه مبلمان RATTAN PLUS، با گزینه های پارچه ای چشم گیر، باعث می شود سبک رویایی خود را در خانه تان به وجود آورید...
بررسی
سرویس مبلمان پذیرایی ASTORIA
ست مبلمان ASTORIA راحتی را همراه با جزئیات طراحی چشمگیر و ایجاد یک فضای رمانتیک با سایه های نرم در رنگ های مختلف ارائه می دهد...
بررسی
سرویس مبلمان پذیرایی PONTE
اتاق نشیمن PONTE ترکیبی از سبک مدرن و عملکردی ویژه با فوم 11 سانتی متر و 36 DNS که راحتی بالایی را ارائه می دهد.خاصیت تبدیل...
بررسی
سرویس مبلمان پذیرایی GRAVITY PLUS
گروه مبلمان GRAVITY PLUS با خطوط طراحی بروز، با پشتی های بی نقصی که تمام جزییاتش برای لذت و زیبایی ساخته شده، اجرای پارچه و کوسن های خود ظاهری غیر عادی ساخته و زیبایی را به مرکز زندگی تان می آورند.
بررسی
سرویس مبلمان پذیرایی VIENNA
با طراحی چشمگیر و جزئیات ظریف، فضایی مدرن به ارمغان می آورد ...
بررسی
Real Time Analytics