به ســبـــک انـــــــزاهوم
×

درباره ما

شرکت ایریاتاش کیش در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۸۲ در ایران آغاز کرده است، که در حال حاضر با بیش از ۱۰۰۰ پرسنل دارای بیشترین درصد رشد در صنعت مبلمان و کالای خواب کشورمان می باشد.این شرکت دو سال پیاپی به عنوان اولین برند ممتاز در این صنعت شناخته شده است. ما همواره با تغییر استراتژی های سازمانی، سعی در تحقق استانداردهای بالا از لحاظ اشتغال زایی برای مردم ایران، فراهم آوری محیط کار مناسب برای پرسنل و مهم تر از همه تمرکز در تولید محصولات با کیفت ملی داریم. 

شرکت ایریاتاش کیش اهداف و دیدگاه خود را تعیین و برای رسیدن به آن برنامه ریزی کرده است که در زیر مشخص میگردد:

دیدگاه شرکت:
فراهم آوری شرایط و تجهیزات مناسب برای بالا بردن سطح کیفیت زندگی مشتریان و همچنین کارکنان شرکت.

هدف شرکت:
اشتغال زایی برای مردم ایران
بالا بردن کیفیت تولید ملی
ارائه خدمات با کیفیت به مشتریان

 

محصولات مدرن و الگانت انزا که محدود به زمان و دوره مشخصی نمی باشد
متریال، رنگ، طراحی و سایر ویژگی های مبلمان انزا، الگانت، پویا و مدرن می باشند. این محصولات با زیبایی منحصربفرد خود برای سال‌های متمادی به خانه‌تان زیبایی و روح می‌بخشند، و فراتر از ایجاد احساس هیجان و انگیزه خرید یک مبلمان تازه برای منزلتان را برای شما به ارمغان می آورد.

شعبات انزاهوم

در داخل و خارج از کشور با مجموع 300 فروشگاه اِنزاهوم، در حال خدمت رسانی به مشتریان خود می باشیم.

یک فنجان قهوه مهمان ما باشید

زمانیکه در محیط و فضای دلپذیر کافه اِنزا، قهوه ی خود را نوش جان می فرمایید، به راحتی می توانید محصولات ما را نیز مورد بررسی قرار دهید.

دنیای خوابِ یاتاش بدینگ در اِنزا

از این به بعد خرید مبلمان، تشک و تکستایل خانگی در زیر یک سقف... خواب با کیفیت با محصولات یاتاش که سالیان زیادی است کیفیت خود را حفظ نموده، تکستایل های خانگی که به دکوراسیون اتاق خواب شما زیبایی می بخشند، انواع باکس ها به عنوان جایگزین برای تختی که جهت اتاق خواب خود انتخاب نموده اید، همگی در اِنزاهوم در انتظار شما خواهند بود.

Real Time Analytics