به ســبـــک انـــــــزاهوم
×

بولتن های مطبوعاتی

اِنزاهوم، استعدادهای جوان را برای بخش مبلمان و کالای خواب آماده می نماید

26 مهرماه 1395

در راستای همکاری اِنزاهوم و دانشگاه تکنیک استانبول (İTÜ)، نمایشگاه طراحی های تکمیلی مبلمان که توسط دانشجویان رشته ی طراحی محصولات صنعتی ترتیب داده شده است، تحت عنوان سومین رویداد موازی دو سالانه ی طراحی استانبول، با برگزاری مراسم افتتاحیه ای مورد استقبال علاقمندان دکوراسیون قرار گرفت. علاقمندان می توانند در تاریخ های 26 مهرماه لغایت 9 آبان ماه 1395، در محل ساختمان تاشکیشلا دانشگاه تکنیک استانبول از نمایشگاه مذکور دیدن فرمایند.

گروه یاتاش، در انتظار سرمایه گذاران خود جهت 77 فروشگاه جدید

25 مرداد ماه 1395

.

گروه یاتاش، که چهلمین سالگرد حضور خود را در بخش مبلمان و تشک کشور ترکیه جشن می گیرد، بمنظور انجام سرمایه گذاری سودمند، جهت 77 فروشگاه جدید خود از سرمایه گذاران دعوت بعمل می آورد.

نشست جهانی نمایندگی های گروه یاتاش در آنتالیا برگزار گردید.

12 Mart 2015
.

نشست سنتی نمایندگی های داخلی و خارجی گروه یاتاش، برند پیشرو در زمینه ی تشک، مبلمان و تکستایل خانگی، امسال نیز تحت عنوان "نشست جهانی نمایندگی های گروه یاتاش" در آنتالیا برگزار گردید. این نشست که محل گردهمایی 400 نفر از اعضای خانواده ی یاتاش بود، در تاریخ های 14-11 اسفند ماه 93 در هتل Mardan Palace آنتالیا برگزار گردید.

یاتاش، روز جهانی خواب را به شما تبریک می گوید.

21 اسفند ماه 1393

.

گروه یاتاش، برند پیشرو در بخش های تشک، مبلمان و تکستایل خانگی، 13 مارس روز جهانی خواب را با انتشار یک آگهی ویژه و ترتیب دادن یک فعالیت در شبکه های اجتماعی تبریک گفته و گرامی می دارد.

یاتاش با انجام فعالیت های مختلف در خصوص خواب که جزو لاینفک یک زندگی سالم محسوب می شود، در حد توان خود به سلامتی جامعه کمک می نماید. در این راستا به مناسبت روز جهانی خواب، با هشتک“#yatasuykugunu” در صفحه ی فیس بوک Yataş Bedding، مسابقه ای را ترتیب خواهد داد که در این مسابقه از همه دعوت می شود تا بر روی دیوار صفحه ی فیس بوک مذکور عنوان کنند که چه چیزهایی سبب بیدار شدن آنها در حین خواب می شود.

تشک Thermo Rest محصول جدید یاتاش بدینگ، تشکی که پس از گذشت سالها، راحتی و لذت اولین تجربه ی خواب بر روی خود را از دست نمی دهد

20 اسفند ماه 1393

.

یاتاش که با تخصص در خصوص تشک و کالای خواب، همواره ارائه کننده ی تکنولوژی های جدید می باشد، این بار قصد دارد با تشک Thermo Rest خود که ستون فقرات را کاملا حمایت نموده و شکل و ساختار طبیعی آن را حفظ می نماید، در سال 2015 به موفقیت های چشم گیری دست یابد. این تشک که در راستای تجربه ی سی ساله ی یاتاش در زمینه ی تولید فنرهای پولادی و سیستم پیشرفته ی فنر((DHT تولید شده است، پس از گذشت سالها فرم و شکل اولیه ی خود را حفظ می نماید.

یاتاش: (( در مقابل خشونت علیه زنان نخوابید))

15 اسفند ماه 1393

.

گروه یاتاش، برند پیشرو در بخش های تشک، مبلمان و تکستایل خانگی به مناسبت 8 مارس، روز جهانی زنان، کمپین ویژه ای در شبکه های اجتماعی ترتیب می دهد. خانم ها می توانند در تاریخ های 7-8 مارس از طریق هشتک “#uyuma” در فیس بوک و توییتر صدای اعتراض خود را در خصوص "توقف خشونت" علیه زنان به گوش همگان برسانند.

Real Time Analytics