اتاق نوجوان

اتاق نوجوان

سرویس های کاربردی اتاق نوجوان، منعکس کننده ی روح نوجوانان بوده و محل تلاقی زیبایی، کیفیت و راحتی می باشند. این مدل ها که در سایه ی ترکیب رنگ های خلاقانه و زیبا و با بکارگیری جزئیات ظریف طراحی شده اند، با ظاهری پویا، نظرها را به سوی خود جلب می نمایند.

سرویس های اتاق نوجوان با ویژگی هایی همچون کاربردی بودن قسمت های مختلف، استفاده از پارچه با امکان تمییز شدن بسیار آسان، سطوح روکش دار و متحرک بودن سرتخت، آرزوی هر نوجوان بوده و این امکان را فراهم می آورند که به راحتی بتوانید اتاق نوجوان خود را چیدمان نموده و دکوراسیون نمایید.

سرویس های اتاق نوجوان با ظاهری مدرن، سبک هایی متفاوت و ساختار کاربردی که نظر هر نوجوانی را به خود جلب می نماید، هم اکنون در فروشگاه های اِنزاهوم در انتظار شما می باشند.

جشنواره ای جدید و هیجانی جدید، در فروشگاه های اِنزاهوم

همانگونه که انتظار می رفت، جشنواره های چهلمین سالگرد تاسیس گروه یاتاش، با "جشنواره ی مبلمان اِنزاهوم" به اتمام خواهد رسید.

با تخفیف 5 + 20% درصدی در کلیه ی محصولات، ویژه ی سومین جشنواره مبلمان انزاهوم، طراحی های منحصر بفرد و زیباییِ اجتناب ناپذیرِ اِنزا را در منازل خود تجربه نمایید.

اتاق نوجوان Mistral
سرویس اتاق نوجوان Mistral، با ساختاری کاربردی، تمامی انتظارات یک نوجوان را برآورده نموده و با سادگی چشم نواز خود، قلب ها را تسخیر خواهد نمود...
بررسی
فروش محدود
Real Time Analytics